• |
ide | kryesore

Kledi Bahiti bëhet baba për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i kanë vendosur emrin e veçantë, Gred.Kompozitori i njohur ka publikuar një foto të të voglit në Instagram, duke shkruar.Melodia më e bukur e jetës Sakaq, edhe Pejana ka ndarë me ndjekësit një foto shumë emocionuese, ku merr të voglin në krahë.Kledi është në një histori dashurie me gazetaren dhe moderatoren e sportit në rrjetin e RTSH, Pejana Elezi.Lajmi u bë publik prej fillimit të marsit, kur u vu rë se bukuroshja bionde nga Tirana, kishte vendosur edhe si foto profili foton krah kompozitorit të njohur.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu