• |
ide | kryesore

Kylie Minogue: Jam penduar për vendimet që kam marrë gjatë karrierës sime

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja  Kylie Minogue ka dhënë së fundmi një intervistë ku ka folur rreth karrierës së saj.


Aktorja ka pohour se nuk ndihet  krenare për disa vendime që ka marrë në jetën profesionale.“Mendoj gjithë kohës për gjërat që mund të kisha bërë ndryshe. Thoja me vete ‘këtë mund ta kisha bërë siç e kisha në kokë’ ose ‘nuk dua ta bëj këtë, nuk dua të përfshihem në këtë gjë’” –tha ajo.Kylie shtoi se vajzat sot  kanë shumë mundësi zgjedhjeje dhe mund ta ngrenë zërin për çdo nevojë që kanë. Në kohën e saj gjërat nuk kanë qenë  kështu dhe kjo është diçka që Kylie-t do t’i ngelë  në mendje.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *