• |
ide | kryesore

Përmbyset zetori, ndërron jetë 60-vjeçari në Vlorë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një person ka humbur jetën pasi zetori me te cilin ishte duke punuar eshte permbysur. Ngjarja e rende ka ndodhur ne Vlore, ne fshatin Skrofotinë.

Informacion paraprak


Rreth orës 18:25, në hyrje të fshatit Trevllazër, një zetor duke punuar tokën aksidentalisht është përmbysur dhe si pasojë drejtuesi shtetasi M.K., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Skrofotinë, Vlorë, ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu