• |
ide | kryesore

Video/ Gabon Najdovski, mbrojtja statike: Young Boys në avantazh

-Instant, Sport, Video

Tirana është ndëshkuar në fundin e pjesës së parë, të sfidës në Bernë për play off të Europa League. Young Boys shfrytëzoi armën kryesore, shtatlartësinë, por jo më parë se e gjithë mbrojtja bardheblu të gabonte, duke filluar nga Najdovski. Në qendër të zonës askush nuk lëviz në krosimin nga e majta dhe Fassnacht ndëshkon Bekajn me një goditje të saktë me kokë në minutën e 42.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu