• |
ide | kryesore

Video/ Tirana pëson të tretin, jashtë loje dhe mbetet me 10 lojtarë

-Instant, Sport, Video

Më keq nuk ka si të shkojë për Tiranën sfida në Bernë për playoff të Europa League kundër Young Boys. Zviceranët shënojnë edhe golin e tretë, me autor kamerunasin Nsame. Goli i dytë personal në ndeshje për sulmuesin, edhe pse aksioni ka nisur nga një pozicion jashtë loje i Fassnacht. Sikur të mos mjaftonte goditja e tretë e marrë në minutën e 64, bardheblutë mbeten edhe me 10 lojtarë, për daljen e Torassa me karton të kuq në të 67.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu