• |
ide | kryesore

Donald Trump dhe Melania dalin pozitivë me Covid-19

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Presidenti amerikan Donald Trump ka rezultuar pozitiv me COVID-19 së bashku me bashkëshorten e tij.


Një muaj para zgjedhjeve presidenciale Trump duhet të karantinohet dhe të luftojë me COVID-19, teksa mësohet se është infektuar pikërisht nga këshilltarja e tij mediatike, Hope Hicks.


”Këtë mbrëme, Melanie dhe unë testuam pozitivisht për COVID-19. Ne do të fillojmë procesin e karantinës dhe shërimit menjëherë. Do ta kalojmë këtë BASHKË!”- tha Trump.

Dhd

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu