• |
ide | kryesore

Postimi i Justin nxit aludimet se Hailey është shtatzënë

-Instant, Paparazzi, Slider

Vetëm një ditë pasi festuan përvjetorin e parë të martesës, këngëtari Justin dhe Hailey Bieber po përfliten në media.


Sipas mediave të huaja, Justin dhe hailey do të bëhen prindër së shpejti.Kjo për shkak të një fotoje të këngëtarit, të publikuar në Instagram.Justin ka fotografuar pishinën, brenda së cilës ndodheshin shapka të verdha të vogla.“Së shpejti”- ishin fjalët e këngëtarit poshtë fotos që nxiti aludimet tek fansat. Komente të panumërta kanë vërshuar në postim, ku Justin-in e pyesin nëse Hailey është shtatzënë.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu