• |
ide | kryesore

Scott Disick në një lidhje të re dashurie (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Para pak kohësh Scott Disick dhe Sofia Richie i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjecare.


Sipas mediave , shkaku i ndarjes ishte Kourtney Kardashian , ku sipas tyre Scott ishte rikthyer sërish me të. Dyshja u pa duke kaluar pushimet së bashku me 3 fëmijët e tyre dhe kjo nxiti akoma më shumë spekulimet. Por, së fundmi Dissick është fotografuar në Malibu me një femër misterioze. Ata nuk i ka shpëtuar dot paparacëve, teksa zbritën nga makina e tij dhe ecën krah njëri-tjetrit.Ende nuk dihet kush është vajza në fjalë.


Hot date! Scott and the woman appeared in high spirits as they pulled up to Nobu
Looking good: Scott was a smoldering sensation in a California chic orange shirt, leaving half the buttons beguilingly open Smart casual: The Talentless founder, who calls himself 'the Lord,' wore his hair in a perfect coiff and slipped into a pair of blue trousers and Nike sneakers Gang: Scott and the woman appeared to be joined by some other people

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.