• |
ide | kryesore

Koktejl “mufkash” nga politikanët tanë (VIDEO)

Syri i Lapsit
Emisioni “Boom” në Ora News ka përmbledhur në një video disa nga gafat e ministrave të qeverisë “Rama” bërë vitet e fundit. Natyrisht që kanë marrë shkak nga ajo cfarë tha Blendi Klosi, se koronavirusi përhapet edhe përmes valëve të muzikës.  Nga niveli aflatoksinës në qumësht, që sipas Niko Peleshit “varet se çfarë ka ngrënë lopa”, deri tek Don Kishoti që sipas Elisa Spiropalit, është një figurë romantike e letërsisë shqipe… Shihni videon më poshtë.


14 Comments

  1. Ti , LAPSI.Al , ti Bushati , ti pjelle e nip i familjes diktatoriale te Hysni Kapos , nuk je gje tjeter , veçse nje ndyresire dhe qelbesire gazetaruske e paguar nga “Allendeja albanese” Ilir M…

  2. Ti , LAPSI.Al , ti Bushati , ti pjelle e nip i familjes diktatoriale te Hysni Kapos , nuk je gje tjeter , veçse nje ndyresire dhe qelbesire gazetaruske e paguar nga “Allendeja albanese” Ilir M…

    1. Qenke indinjuar ti. Se shikon ca idiotash ministra rilindas ke qe cfare idiotlleqesh nxjerrin nga goja. Fajin nipi Hysniut ta ka qe jane ministra ku therret qameti? yttt idiot tju qish robt atyre e ty bashke kriminela.

      1. E sovran ti idiot nuk të bëjnë përshtipje ghith këta marrzira të rilindjes ato idiot qeverisin shqipërinë bashkë me ty që i përkrah të pëlqen shumë 7,5 euro një km rrugë dhe të mendosh se e ka akoma ministre rilindja bashkë me lopët dhe don kishotët ,pini ca vaj palme se nuk ju bën keq dhe futni nga mbrapa shtat pik pes,shin se ska çiu bën as lopa aq të dhjerë jeni ik pirdhu ka,,,ruc me zile

  3. Bushati esht qar esht me stafin e tije u bie ne koke kush e meriton, ndersa ju kurva kara meqkat e partise roze kote e keni pasi jeni fishkur me Skender buci juaj plaku matuf i surrelit iku tashi dhe ju karakurva ikni ne ndonje azile pleqesh pasi aty ju bejne hall me llap e gishta🤮🤣💩😂

  4. Peleshi ka te drejte, aflatoksina dne qumeshtin e lopes varet nga ushqimi i ngrene nga Lopa..Lapsi mos u merr merr me budallalleqe gazetaresh pa shkolle e pa njohuri!

  5. O POPU…QENKE SHUMË SUMQI A Nuki shef idiotët Don Kishoti dashnori dashnori i Elisa Spirokarit dh figurë e madhe letërsisë ,Shqiptare,1kilometër rrugë vlera e ndertimit o,75 Euro mua më duket se këta i ka zënë gjumi tek pallati i saimir tahirit,ose ju del në endër lopa Pal vatës se kur pëllet nxjerr tinguj muzike muzike që përhapin korona virus Rama

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu