• |
ide | kryesore

Barack dhe Michelle Obama festojnë përvjetorin e 28-të të martesës

-Instant, Paparazzi, Slider

Barack dhe Michelle Obama kanë festuar së fundmi  përvjetorin e 28-të të martesës.


“28 vjet me të. Unë e dua Barack Obama për buzëqeshjen, karakterin dhe dhembshurinë e tij. Pra, shumë mirënjohëse që e kam atë si një partner përmes gjithçkaje që jeta na hedh. Dhe këtë vit, ne kemi një kërkesë për ju – zgjidh një person në jetën tënde që mund të mos votojë dhe sigurohu që ta votojnë. Na trego në komente! Ky është një mesazh përvjetori i llojit më të mirë. Të dua, Barak”, shkroi ish-zonja e parë në Instagram. Edhe Obama permes rrjetit social Instagram zgjodhi ti bente nje dedikim duke e uruar per pervjetorin.“Edhe me gjithçka që po ndodhte, doja të merrja një moment për t’i thënë gëzuar përvjetorin dashurisë sime të jetës. Çdo ditë me Michelle Obama më bën një burrë më të mirë, një baba më të mirë dhe një njeri më të mirë”, tha ish-presidenti në postimin e tij.“Këtë vit, ndërsa ne i vlerësojmë të gjitha dëshirat tuaja, ajo që ne me të vërtetë do të donim është që secili prej jush të kontaktojë me një person në jetën tuaj i cili mund të mos votojë. Ndihmoni ata të regjistrohen. Ndihmoni ata të bëjnë një plan për të hedhur votimin e tyre. Gëzuar përvjetorin, Miche. Të dua”.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu