• |
ide | kryesore

Haradinaj dhe Meta sfidojnë Ramën: Sot jemi bashkë

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka publikuar një foto së bashke me presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta.


“Sot së bashku. Për jetë e mot shqiptarë”, – ka shkruar Haradinaj.


Javën e kaluar është mbajtur mbledhja e përbashkët e qeverive të Kosovës dhe Shqipërisë motoja e së cilës ishte: “Bashkë pa kufi, në një rajon pa kufij”.

Meta dhe Haradinaj njihen për përplasjet e tyre me kryeministrin Rama. Ky i fundit e paditi pak kohë më parë Haradinajn për shpifje, por më pas e tërhoqi.

Sot së bashku. Për jetë e mot Shqiptarë!RH

Publiée par Ramush Haradinaj sur Dimanche 4 octobre 2020

6 Comments

  1. YMER GELBAZA MOS SHKRUAJ KETU,KE MBETUR SI ZAGAR I TREDHUR NGA BOLET -PRAP NESER BOTOJE DOSJEN E EDI RAMES ME GREG KRISTAQ RAMEN thotë:

    YMER GELBAZA KELLIRA SOT MBETI I MUT ,HAHA HAHA ,TEDI BLUSHI JA KUJTOJ KUR MERO KELLIRA JA PUBLIKOJ DOSJEN EDI RAMES SE SI KRISTAQI JA PALLOJ GRUAN EDI RAMES DHE POLLI GREG KRISTAQ RAMA

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu