• |
ide | kryesore

Harry Styles reagon pas aludimeve për pjesëmarrjen në filmin ‘James Bond’

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari , Harry Styles ka hedhur poshtë të gjitha aludimet që ai do të zëvendësojë Daniel Craig në filmin e James Bond.

Burime për The Sun kanë treguar se Harry kishte diskutuar me ekipin e filmit për një rol të tillë, por kjo nuk ishte zyrtare. Ajo që nxiti akoma dhe më shumë spekulimet ishte deklarata e këngëtarit i cili u shpreh se do ta pranonte rolin pa u menduar dy herë.Deri më tani janë përfolur emra të ndryshëm për një zëvendësim , por ende nuk është zyrtarizuar asnjëri prej tyre.Për shkak të pandemisë coronavirus, është vendosur që filmi do të dalë në vitin 2021.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu