• |
ide | kryesore

Kylie Jenner kritikohet nga fansat pas postimit në Twitter

Paparazzi, Slider

Kylie Jenner  së fundmi postoi në rrjetin e saj social  Twitter, datat e publikimit për faqet e saj të reja ndërkombëtare “Kylie Skin”, në Mbretërinë e Bashkuar, Gjermani, Australi dhe Francë.


“Përshëndetje! Ekipi im po punon shumë për faqet (website-t) e mia në Mbretërinë e Bashkuar, Gjermani, Australi dhe Francë dhe kemi një datë të re të publikimit: 7 tetor!”Në postimin e bërë ajo vendos disa faqe (links) ndërkombëtare me flamujt e vendeve përkatës, por , gaboi me emoji-n e flamurit të Australisë.Në vend të tij, Kylie përdori një flamur të Gjeorgjisë Jugore dhe Ishujve “Sanduiç” Jugorë, një zinxhir ishujsh që ndodhen në oqeanin Atlantik Jugor. Menjëherë pas këtij postimi ndjekësit filluan ta kritikonin në komente.Kjo s’mund të jetë e vërtetë”, shkroi dikush.Një tjetër shtoi:“Më fal zemër, po ky s’është flamuri australian. Faleminderit.”Edhe njerëz të tjerë filluan të dërgonin gifs dhe fotografi të flamurit australian.“Kjo është kaq për të qeshur. Hyra në Twitter, vetëm për të parë a ishte e vërtetë.””S’është flamuri australian, por të paktën u përpoqe e dashur.”


Kylie Jenner bëri një ‘gafë’ të vogël dhe Kylie Jenner bëri një ‘gafë’ të vogël dhe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu