• |
ide | kryesore

Moti i keq/ Mbeten pa energji elektrike Tragjasi, Dukati dhe Llogaraja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Era e fortë ka përfshirë mbrëmjen e djeshme disa zonat të vendit, ndërsa një pemë e rrëzuar në Vlorë ka dëmtuar fiderin R1 N/st Radhime. Kjo ka bërë që zonat e Tragjasit, Dukatit dhe Llogarasë të mbeten pa energji elektrike.


NJOFTIMI I OSHE, VLORE
Njoftim per abonentet #Vlore?
Per pasoje te motit te keq ?dhe eres ?se paqendrueshme eshte rrezuar nje peme duke demtuar linjen 10Kv duke demtuar fideri R1 N/st Radhime?
Pa energji mbeten zonat ‘Tragjas ,Dukat fushe ,Dukat fshate dhe Llogara
Urgjenca ?‍♂️ e OSSHEVLORE ka ngritur grupin e punes ?‍? dhe po punon per te riparuar difektin✅
Shpresojme ne mirkuptimin tuaj ?


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.