• |
ide | kryesore

9 ditë në terapi intensive, ndërron jetë nga koronavirusi mjeku nga Skrapari

Lajme, Të fundit

Doktori i njohur i Skraparit, Esat Pashaj ka ndërruar jetë mëngjesin e kësaj të hëne në moshën 72-vjeçare. Doktori  ishte i infektuar nga koronavirusi para disa javësh.  Prej 9 ditësh ai ishte i shtruar në spitalin infektiv të Tiranës, në terapi intensive.


Doktor Esat Pashaj ishte Anëtar i Këshillit Bashkiak Skrapar dhe njëherësh nëndrejtor i Spitalit Bashkiak.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu