• |
ide | kryesore

Beren Saat tregon sekretin e martesës me Kenan

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Beren Saat ka folur së fundmi rreth martesës së saj me këngëtarin turk Kenan Dogulu.


Në një intervistë, Beren është pyetur për sekretin e martesës së tyre dhe ka zbuluar  se sekreti qëndron tek shtëpia e tyre. “Kjo është një lidhje e gjatë mes dy njerëzve të famshëm. Sekreti i jetëgjatësisë së lidhjes sonë fshihet në shtëpinë tonë. Ne nuk mund të ndahemi sepse ne na bashkon gjithmonë shtëpia, edhe pas çdo ndarje, aty ndihemi të dashuruar sërish”-tha aktorja. Beren zbuloi se gjatë kësaj kohe ka realizuar disa projekte me Kenan dhe do t’i publikojë në vitin 2021.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu