• |
ide | kryesore

Ndërron jetë aktori Thomas Jefferson Byrd

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori, Thomas Jefferson Byrd ka ndërruar jetë në moshën 70 vjeçare në Atlanta, Georgia.


Sipas Departamentit të Policisë,Thomas ka humbur jetën, pasi u qëllua me armë zjarri.Sipas deklaratës , ngjarja ka ndodhur të shtunën në 1:45 të mëngjesit, ku policia gjeti një mashkull të shtrirë në rrugë të pajetë.Më vonë, burri u identifikua si Byrd, i cili u shpall ‘i vdekur nga plagët e shumta me armë zjarri në shpinë’.”Detektivët e vrasjeve u përgjigjën lidhur me këtë dhe po punojnë për të përcaktuar rrethanat që lidhen me incidentin. Hetimi është duke vazhduar”, thuhej në deklaratë.Aktori u bë i njohur për rolet e tij në: “Set It Off”, “He Got Game” dhe “Ray.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu