• |
ide | kryesore

Tatuazhi i fundit i Justin Bieber, dedikim për Selena-n

-Instant, Paparazzi, Slider

Justin Bieber së fundmi ka festuar dy-vjetorin e martesës me bashkëshorten e tij, modelen Hailey Bieber.


Por, disa nga ndjekësit e këngëtarit janë duke aluduar se Justin ende nuk e ka harruar Selena Gomez. Kjo për shkak të tuatuazhit të ri të Justin, një trëndafil ku shihej edhe shkronja “S”. “Trëndafili ka një S në të. Është pikërisht për Selenën”, kashkruar njëri prej komentuesve. Menjëherë pas kësaj, në rrjetet sociale janë postuar foto të tatuazhit në të cilat fokusohej më shumë shkronja. Gjithashtu The Sun ka shkruar se Justin dhe Selena kanë komunikuar bashkë gjatë karantinës.Një burim për revistën shkruante:”Selena ka mbajtur distancën e saj nga Justin por ai kohët e fundit filloi ta kontaktojë përsëri.”


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu