• |
ide | kryesore

VIDEO/ Djalit i bie kuleta në rrugë, por shikoni ç’bën çifti që vinte pas tij

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Një qytetari nga Prishtia i është vjedhur kuleta nga një djalë dhe një vajzë vetëm dy sekonda pasi i kishte rënë nga xhepi.


Çifti pasi e panë kuletën në tokë e morën dhe ikën nga vend i ngjarjes. Gazeta Express ka publikuar videon, ku shihen një djalë dhe një vajzë teksa marrin kuletën dhe largohen.


6 Comments

  1. Qenka turperu shume Emu. Si tia bejme?! Ia analizoka edhe veshjen. Lapsi qe t’ia ngrish buzeqeshjen be buze Emu, publiko edhe ate lajmin e djeshem kur nje portofil i humbur i nje shtetasi nga Shqiperia(Nikolin ..)me qindra euro , ishte gjetur dhe po i kthehej. Apo shume eksperimente sociale ne Gjakove, ku 95% qe gjejne nje portofil e kthejne. He Lapsi, publikoji edhe ato qe t’ia heqim turpin Emu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu