• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot: Stuhi, shi dhe ulje temperaturash

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
reshje-shiu.jpg

Shqipëria sot do të mbizotërohet nga vranësira të dendura të cilat do të sjellin rrebeshe shiu, ku fillimisht do të jenë në zonat veri-perëndimore pastaj duke u shtrirë në të gjithë territorin.


Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 11°C në 17°C, në zonat e ulëta nga 17ºC në 23°C dhe në zonat bregdetare nga 19°C në 26°C.


Era do të fryejë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu