• |
ide | kryesore

Pogradec/ Teksa rregullonte antenën, burri bie nga pallati dhe humb jetën

Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec, pasditen e sotme. Një person teksa po rregullonte antenën e televizorit ka rënë aksidentalisht nga tarraca e pallatit dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.


Mësohet se trupi i pajetë është dërguar në morg. Ndërkaq, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.  Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *