• |
ide | kryesore

Kendall Jenner, e dashuruar me basketbollistin

-Instant, Paparazzi, Slider

 Kendall Jenner po përflitet  prej kohësh për një me basketbollistin Devin Booker.


Së fundmi burime pranë dyshes kanë treguar për ‘Hollywoodlife’ se Kendall është duke u dashuruar me Devin çdo ditë e më shumë. “Ajo nuk është si motrat e saj, nuk po nxiton për të gjetur një partner. Kendall nuk ndien presion dhe e do pavarësinë e saj. Ajo nuk ka menduar kurrë të martohet sapo të gjejë një të dashur”, ka treguar burimi pranë modeles për revistën.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu