• |
ide | kryesore

Ndërron jetë kitaristi Eddie Van Halen

-Instant, Paparazzi, Slider

Eddie Van Halen, kitaristi  i grupit  të rokut Van Halen, ka ndërruar jetë.


Djali i tij ndau lajmin me ndjekësit përmes një postimi në rrjetet sociale .“Ai ishte babai më i mirë që mund të kërkoja ndonjëherë”, shkroi djali i tij, Wolf Van Halen në një shënim të postuar në Twitter. “Çdo moment që kam ndarë me të brenda dhe jashtë skenës ishte një dhuratë.Zemra ime është thyer dhe nuk mendoj se do të shërohem plotësisht nga kjo humbje”, tha ai.Wolf Van Halen, djali i Eddie dhe Valerie Bertinelli, tha se babai i tij vdiq pas një “beteje të gjatë dhe të mundimshme me kancerin” të martën në mëngjes. Van Halen ishte i  martuar edhe me aktoren Janie Liszewski në vitin 2009.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu