• |
ide | kryesore

Sherr me thika në Durrës, përfundojnë në spital dy persona

-Instant, Lajme, Të fundit

Një sherr mes dy personave ka ndodhur në Sukth të Durrësit. Policia njofton se pas një konflikti të çastit për motive të dobëta është plagosur me thikë shtetasi E. Ç., i cili ndodhet në spital. Në spital ka përfunduar edhe autori i ngjarjes, shtetasi M. M., pasi është lënduar si pasojë e konfliktit.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes, të dy palët e konfliktit ndodhen nën mbikqyrjen e Policisë deri në zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu