• |
ide | kryesore

VIDEO/ Ky është tmerri i biçikletave në Vlorë, vodhi 6 copë në 2 javë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një hajdut biçikletash është kapur nga kamerat teksa kryen grabitjen e biçikletës të 6-të në vetëm 2 javë në qytetin e Vlorës.


Hajduti është duke dalë nga pallati nga i cili ka grabitur biçikletën e fundit më datë 5 tetor të këtij viti.


Ngjarja ka ndodhur në Lagjen “Pavarësia”.

Qytetarët që e kanë publikuar kërkojnë ndihmë për ta identifikuar dhe të kontaktojnë policinë në qoftë se e njohin. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu