• |
ide | kryesore

Kapet 21 vjeçari i shpallur në kërkim/ Mori pjesë në përdhunimin në grup të 17 vjeçares në Fushë-Krujë

Lajme, Të fundit

Policia ka vënë në pranga një 21 vjeçar pasi ishte shpallur në kërkim për veprat penale “Trafikim i të miturve” dhe “Prodhim dhe shitja e narkotikëve”. Pas verifikimeve, 21 vjeçari me iniciale E. P., rezultoi se ka konsumuar të njëjtat vepra penale si shtetasit e arrestuar në kuadër të operacionit “Nikla” më datë 12.07.2020. I riu dyshohet të ketë marrë pjesë në përdhunimin në grup të një 17-vjeçareje në Fushë-Krujë,  për të cilën ishte shpallur në kërkim.


Në ngjarje janë të përfshirë edhe 6 persona të tjerë, të cilët kanë kryer me të marrëdhënie seksuale kundër dëshirës së saj, ndërsa e mitura ka treguar dhe qëllimet e kreut të grupit Alket Brata për ta shfrytëzuar atë në Greqi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu