• |
ide | kryesore

Pallati mbretëror zbulon të kaluarën e Princ Harry

-Instant, Paparazzi, Slider
Së fundmi një burim pranë pallatit mbretëror ka treguar detaje te reja rreth Princ Harry-t.
Sipas një burimi pranë ‘People’ në librin e pallatit mbretëror është shkruar se si Harry ka patur konflikte me fotografët, ka konsumuar lëndë të ndaluara dhe alkool. Këto sjellje kanë bërë që Princ Charles ta aktivizojë më pas në shumë organizata për të rregulluar sjelljen e tij.
Gjithashtu e shkuara e princit është bërë shkak i përplasjeve të vazhdueshme me vëllain e tij, William.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu