• |
ide | kryesore

Arsyeja pse personazhet po dalin zhveshur në rrjete sociale

-Instant, Paparazzi, Slider

Figura publike si Mark Ruffalo, Amy Schumer, Tiffany Haddish, Naomi Campbell, Sarah Silverman, Chris Rock, Chelsea Handler, Ryan Bathe dhe Josh Gad po shfaqen në video “të zhveshur” për një kauzë të përbashkët – votimin.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu