• |
ide | kryesore

David Foster, baba në moshën 70 vjeçare

-Instant, Paparazzi, Slider

McPhee, 36 vjeç dhe David Foster, 70 vjeç, nisën romancën e tyre në vitin 2017 dhe u shfaqën në publik një vit më vonë në Met Gala.


David ka pesë vajza nga marrëdhëniet e tij të mëparshme, përfshirë vajzën e tij të madhe, Allison Jones Foster, e cila lindi kur ai ishte 20 vjeç, por u dha për birësim. Më pas, ata u ritakuan dhe rikrijuan marrëdhënien e tyre, më vonë, kur ajo ishte e rritur. Producenti mirëpriti vajzën e tij të dytë, Amy S. Foster, tani 44 vjeç, me gruan e tij të parë, këngëtaren BJ Cook, me të cilën ishte i martuar nga vitin 1972 deri në vitin 1981.


Ai ka Sarën, 37 vjeç, Erin, 35 vjeç dhe Jordan, 32 vjec, me gruan e tij të dytë, Rebecca Dyer, me të cilën ishte martuar nga viti 1982 në 1986-ën

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu