• |
ide | kryesore

Elisa heq maskën për të rënë në sy të Ramës (Foto+video)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sot Edi Rama ka mbajtur një fjalim plot me batuta, ironi dhe tallje për kundërshtarët e tij politikë. Por më shumë nga të gjithë duket se është gajasur Elisa Spiropali. Kamera e ka kapur ministren kur shefi i vet po telendiste Ilir Metën duke thënë se kështu sikurse e ka nisur do dekorojë edhe Skënderbeun. Nuk dihet nëse Spiropali është gajasur me faktin që Rama përmendi Skënderbeun, apo për faktin se ai mbrojti të njëjtën tezë që edhe ajo mbrojti një natë më parë në debat tek “Opinion”.


Por pavarësisht ajo që ka rënë në sy është se nga të gjithë njerzit që kishte pranë vetëm Elisa u shkri në gaz dhe për të rënë në sy se i pëlqente humori i kryetarit ajo ndryshe nga gjithë gratë e tjera që kishte rrotull kishte hequr edhe maskën (shikojeni poshte ne min 01 44 45).


PS. mbajtja e maskës në asamblene e PS ishte shpallur e detyrueshme.

©Lapsi.al

FJALA PËRPARA ASAMBLESË KOMBËTARE TË PARTISË SOCIALISTE 🌹

Publiée par Edi Rama sur Vendredi 9 octobre 2020

 

 

11 Comments

 1. ky paske pjerdhur nga mendja, therisni urgjencen, ju lutem beni alarmin , o popull rrot kari qe votoni per kete loqe

 2. BILES NJE HUMOR BAJAT E DAL MODE ME KOHE,GARANT EDI RAMA EDHE ME QESH I SHTI ME ZORE KUR EDI RAMA PJERDH

 3. TEDI BLUSHI TALLET KEQ ME MJERON E MJERUAR ISH BYTHLEPIRESIN E DOKTORIT YMER GELBAZEN thotë:

  ELISA SPIROPALI JA GOJOREN NGA PARA EDI RAMES,KURSE YMER GELBAZA KELLIRA DHE JA BENE LEPIRJEN E PRAPANICES EDI RAMES NGA MBRAPA

 4. Se di se si e qin Rama Elisa Spiropalin, une për vete nuk do e qija për 100 vjet…
  Kto rilindasit vetem te qiren e kan zhvilluar dhe e kane cuar ne nje stad tjeter.
  Psh Ben ahmetaj ka 3 dashnore ku te trijave i ka bler makina por njeren e ka len me barre.
  KETU NE PS U BEN TE GHITHE PIDH SOME, PLASEN TU QI NJERI TJETRIN DHE VETEM PUNE NUK BEJN.

 5. ELISA JA BENE GOJOREN KURSE YMER GELBAZA DHE CARLO BOLJA BOLINO LLAPOREN EDI RAMES thotë:

  KODOSHET E BULEVARDIT TALLEN KEQ ME ELISA SPIROKARIN

 6. “Ne nuk kemi asnjë parti aleate sepse PS e kanë “zgjedhur” njerëzit, shqiptarët”.
  Pra të gjitha partitë e tjera e ata qindra mijra që dalin e protestojnë kundër tij me thirrjet “Rama ik”, nuk qenkan shqiptarë apo njerëz
  Më shumë se dy orë, si një gramafon i prishur Rama u përpoq tju mbush mendjen “asamblistëve” me këtë marrëzi.
  Me fjalët “njeri e shqiptar”, ky i çmendur përgjithëson Spiropalin, apo Gjushin me duartë akullore e brekët e grisura të Xhelilit, trafikantët e drogës e prostitucionit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu