• |
ide | kryesore

Humori bajat i Ramës: Luli është çun shumë i mirë, por a ka një shqiptar që po të ketë hall natën merr në telefon?

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në fjalën e tij përpara Asamblesë së PS-së, kryeministri Rama nuk i ka kursyer ironitë me kreun e opozitës, Lulzim Basha duke tentuar ta vizatojë si një lider që nuk mbaron punë.


“Luli është çun shumë i mirë, por a ka një shqiptar që po të ketë hall natën merr në telefon Lulin? Nuk e besoj! Edhe një i afërmin e tij po të ketë një hall, harxhon kohën kot po të marrë Lulin në telefon”, tha Rama.


5 Comments

    1. E vertete Lulin nuk e ke per halle, Po te kesh nevoje per “te kuqe” apo “blu” therret Ramen dhe ta zgjidh! Lulin nuk e ke per keto halle..Per dalje nga burgu me leke, per tendera rrugesh me paret e qytetareve, per te vrare ndonjerin..Rama eshte aty te zgjidh pune..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu