• |
ide | kryesore

Plas gallata dhe MEME-t pikante pas Asamblesë së PS-së

-Instant, Arkiva, Pikante

Kanë qenë të shumta reagimet në rrjetet sociale pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama në Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste.


Më poshtë disa nga MEME-t më pikante. ©LAPSI.al


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu