• |
ide | kryesore

Sekuestrohen 30 mijë paund në Rinas, arrestohet një iraniane me pasaportë të falsifikuar

-Instant, Lajme, Të fundit

Ditën e sotme në Rinas është arrestuar një 39-vjeçar pasi ai nuk deklaroi 30 mijë paund, të cilët janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale.


Gjithashtu në prangat e policisë ka rënë dhe një 27-vjeçare iraniane, e cila qarkullonte me pasaportë të falsifikuar.  Sipas policisë, nga kontrolli i është gjendur edhe një karte identiteti dhe leje drejtimi mjeti në emër të një shtetase norvegjeze. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.