• |
ide | kryesore

Atentat shefit të policisë në Malësi të Madhe, pamje dhe detaje nga ngjarja (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Pak minuta më parë në Dobraç të Shkodrës është qëlluar me armë zjarri shefi i Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe dhe babai i tij.


Mentor Hasanaj 37 vjeç dhe Xhelal Hasanaj 70 vjeç mbetën të plagosur në makinë, kur nga një motorr kanë hapur zjarr drejt tyre. Mësohet se ata janë jasht rrezikut për jetën.Ngjarja ndodhi në rrugën Shkodër -Koplik,  në vendin e quajtur “5 heronjtë”, pranë stacionit të pompave, në zonën e Dobraçit. Nuk dihen ende motivet e kësaj ngjarje, ndërkohë që policia është vënë në ndjekje të autorëve. ©Lapsi.al 1 Comment

  1. Nuk e kuptove KJO MAKINA ISHTE PRIVATE APO E SHTETIT-BASHKIS. GJITHSESI JU UROJME SHERIM TE SHPEJT TE PLAGOSURVE. PO MAKINA E SHTETIT ……..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *