• |
ide | kryesore

Pas ndarjes me Demi-n, Max i bën thirrje ndjekësve: Mjaft u tallët me mua

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Demi Lovato para pak kohësh i dha fund lidhjes me aktorin, Max Ehrich.


Pas ndarjes, fansat e këngëtares kanë komentuar , duke akuzuar apo tallur ish të fejuarin e saj. Përmes rrjetit të tij social,Instagram, Max u ka kërkuar ndjekësve të mos e përqeshin më.”Mendoj se si unë dhe Demi  jemi anti bullizmit, kështu që njerëzit duhet të ndalojnë këtë shprehi”, është shprehur ai. Është e tmerrshme çfarë mendojnë njerëzit, pasi nuk ka të bëjë asgjë me atë çka ka ndodhur.” Aktori u shpreh gjithashtu se këngëtares i uron gjithë të mirat,por nuk do të rikthehej asnjëherë me të.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu