• |
ide | kryesore

Rëndohet gjendja e shefit të Policisë Bashkiake që iu bë atentat, sillet në spitalin e Traumës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Shefi i Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe Mentor Hasanj po transportohet me urgjencë në spitalin e Traumës në Tiranë, pasi gjendja e tij paraqitet e rëndë.


Lexo më tej: 


Atentat shefit të policisë në Malësi të Madhe, pamje dhe detaje nga ngjarja (VIDEO) 

37-vjeçari po udhëtonte së bashku me babain e tij dhe bashkëshorten kur është hapur zjarr ndaj makinës nga persona të paidentifikuar, në Dobraç. ©Lapsi.al 

3 Comments

  1. Pune banditesh, kriminele te RIVDEKJES, bashkepunetore te minoritarit grek, jevgjitit llacifac, EDVIN KRISTAQI.

  2. Po,po merren me drogera,me prostitucion o me te tjera pune te pista e duan drejtesi.U pika koken hengshin me njeri tjetrin

  3. Nga e kanë marë informacionin këta krimnelë vrasës, se ku do të kalonte komisari i policisë me familjen e tij ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu