• |
ide | kryesore

Aksident me vdekje në Elbasan

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Elbasanit, me pasojë vdekjen e një personi. Mësohet se mjeti tip “Golf” me targa AA 441 RT, i drejtuar nga shtetasi Gentjan Haskurti, ka goditur për vdekje një këmbësore, e cila ka qenë duke kaluar rrugën.


Mësohet se një automjet tip ‘Golf’ ka përplasur një këmbësore rreth 20 vjeç, teksa kalonte rrugën. Identiteti i viktimës ende nuk bëhet me dije. Drejtuesi i mjetit tip ‘Golf’ është shoqëruar në ambientet e komisariatit për veprime të mëtejshme hetimore. Ndërkohë, Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe dinamikën e aksidentit


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu