• |
ide | kryesore

Basha akuzon Ramën: Po godet integrimin në Bashkimin Europian

-Instant, Lajme, Të fundit

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka theksuar se qeveria e tanishme, me në krye Edi Ramën po i jep një goditje të madhe integrimit në Bashkimin Europian. Basha tha se kryeministri nuk i fut shqiptarët në llogaritë e tij, por parësor ka vetëm interesat personale.


“Po i jep një goditje integrimit në BE shqiptarëve dhe po mbush xhepat nga një grusht hajdutësh. Por nuk ka për t’ia dalë që të mbyllë dyert e Europës edhe pse ai i ka bërë llogaritë pa shqiptarët”, u shpreh kryetari Basha.


2 Comments

  1. Dhe ai besoj u dhje ne breke. Ajo video e marreveshjes mbas cadres flet shume qarte, Ti e ke shit opoziten me leket e pallatit te vjehrrit dhe bizneset e kunatit

  2. Lulzim Basha ka vërtetuar edhe ditën e sotme se nuk ka lidhje me matematikën. Në një dalje për mediat, ndër të tjerash Basha teksa bënte politikë me shifrat u shpreh se 6 në 4 biznese nuk nxjerrin fitim.

    Vetëm Lulzim Basha mund të na tregojë se si 6 mund të hyje tek 4. Por opinioni publik tashmë është mësuar me matematikën dhe shifrat e tij

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu