• |
ide | kryesore

Cardi B rikthehet me reperin (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperja Cardi B ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e saj të   28-të.


Cardi organizoi një festë ku ishin të ftuar miq të reperes mes tyre edhe ish-bashkëshorti i saj  Offset.Gjatë festës reperja u fotografua duke shkëmbyer puthje me Offset dhe duke kërcyer së bashku. Madje reperi i bëri dhe një dhuratë luksoze ,një veturë e tipit “Rolls Royce”.Dyshja  më 16 shtator të këtij viti  nënshkruan procedurat e divorcit. 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *