• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit/ Java nis me vranësira dhe reshje shiu

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash. Reshjet e shiut do rikthehen sërish, kryesisht në zonat malore dhe me intensitet më të lartë gjatë pasdites.


Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 05°C në 14°C, në zonat e ulëta nga 10ºC në 20°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 23°C.


Era do të fryejë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2 ballë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu