• |
ide | kryesore

Situata e vështirë e pandemisë, Basha: Rama vazhdon me vjedhje, koha nuk pret më

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i PD Lulzim Basha ka postuar në Twitter kronikën e “Zërit të Amerikës” për situatën me COVID-19 në vendin tonë, ku thuhej se java e kaluar shënoi një rritje të ndjeshme prej 15% e numrit të rasteve të reja me koronavirus.


Duke iu referuar shifrave, kryedemokrati thekson se “plani ynë antikrizë ndihmon çdo shqiptar në vështirësi” dhe thekson se “koha nuk pret”.


“Rriten infeksionet, bien testimet. Ndërkohë që njerëzit kanë nevojë për mbështetje dhe ndihmë, Rama vazhdon me vjedhje dhe gënjeshtra. Plani ynë antikrizë ndihmon çdo shqiptar në vështirësi. Koha nuk pret!”, shkruan Basha.

3 Comments

    1. PO SE MOS KY DO PJERDHI NESER NE PUSHTET? PO NUK I VUME FRE QE TANI KETYRE KURVAVE KETE PUNE DO KEMI JET E MOT . SKLLEVER TE TYRE DO PERDFUNDOJME . MOS I NDIQNI ME NGA PAS KETO KURVA , APSTENOJINI . LERINI TE MBYTEN NE MARREZINE E TYRE KETO KURVA TE MARRA.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu