• |
ide | kryesore

Del VIDEO/ Shqiptari nxjerr armën para lokalit në Milano pas sherrit për një femër

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një vajzë është bërë shkak i një sherri mes një shqiptari dhe disa italianëve në një restorant në Milano. Sipas medieve italiane shkak janë bërë disa fjalë më tepër mes klientëve për një vajzë që ndodhej prezente.


Në një moment të debatit shqiptari ka nxjerrë pistoletën dhe ka qëlluar, por për fat të mirë plumbat nuk kanë shkaktuar të lënduar përveç panikut të krijuar. Ngjarja ka ndodhur në 5 korrik të këtij viti ndërsa shqiptari i identifikuar si Vilson M., 23-vjeç është arrestuar në 24 korrik. policia e identifikoi nga kamerat e sigurisë.


Rezultoi se shqiptari ishte i përfshirë edhe në trafikun e drogës pasi në momentin e ndalimit iu gjet me vete 200 gramë kokainë dhe arma tip “Beretta” me kalibër 7.65, që ai e kishte vjedhur më parë. ©LAPSI.al

3 Comments

  1. T’ju qish racen langove. Ua hapi Evropa dyert se do kishin ngordhur si qen perndryshe, tani bejne si trima. Shkoni e beni ksii gjerash ne Beograd epo Moske …..po kua mbajti….Bo me ju bere hov serbi me skuader gjahtaresh ikin nga syte kembet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu