• |
ide | kryesore

Kris Jenner i bën make up Kylie-t(VIDEO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi Kylie Jenner ka bërë një video së bashku me mamanë e saj Kriss Jenner dhe e ka lënë këtë të fundit ti bëjë make up.


“Mami është këtu sot për të më grimuar. Nuk është se nuk je e mirë me make up-in. Por thjesht nuk je në vibe tim”, dëgjohet t’i thotë Kylie të ëmës.Disa herë gjatë videos ajo korrigjon teknikat e Kris, si dhe vendet ku ajo vendos produktet në fytyrën e saj.Në fund Kylie e këshilloi Kris që të mësojë si të bëjë konturin dhe si të lyejë vetullën. Ndërkohë ajo është shprehur me shaka se është ndjerë shumë nervoze duke grimuar “mbretëreshën”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu