• |
ide | kryesore

Mbyllet kopshti në Tiranë për 14 ditë/ Tre të infektuar me Covid-19 brenda institucionit

-Instant, Lajme, Të fundit

Kopshti nr. 41 në Tiranë është mbyllur. Arsye për këtë është bërë fakti që drejtoresha, një sanitare dhe një edukatore kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Ky institucion do të mbyllet për 14 ditë.


Aktualisht punonjësit e tjerë të kopështit janë vetëkarantinuar. Ata presin përgjigjen e tamponit të marrë teksa po punohet për gjurmimin e rasteve të tjera.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu