• |
ide | kryesore

Pas akuzave për dhunë nga Ozan Gucen, ish e dashura e tij fotografohet për herë të parë në publik

-Instant, Paparazzi, Slider

Para pak kohësh mediat turke raportuan se aktori turk Ozan Gucen ishte akuzuar nga e dashura e tij Deniz Bulutsuz për dhunë fizike.


E dashura e akuzoi aktorin se e kishte dhunuar dhe publikoi edhe foto si provë. Menjëherë pas publikimit të fotove Ozan mohoi akuzat duke deklaruar se ishte Deniz ajo që kishte ushtruar dhunë dhe kërcënuar. Prokuroria kërkoi 13 vite burg për aktorin, por ai është ende i lirë pasi çështja është ende në shqyrtim.Së fundmi ish e  dashura e tij është shfaqur për herë të parë në publik dhe është fotografuar në fejesën e aktorit Ege Sasmaz.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu