• |
ide | kryesore

Reshje dhe ulje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Reshjet e shiut do vazhdojnë të jenë prezente në vendin tonë. Gjatë mesditës pritet të ketë mot të kthjellët, ndërsa gjatë mbrëmjes rikthehen reshjet por në intensitet më të ulët.


Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 06°C në 11°C, në zonat e ulëta nga 11ºC në 17°C dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 20°C.

Era do të fryejë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 5-6 ballë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.