• |
ide | kryesore

Aktorët e filmit ‘Batman’ rikthehen në sheshxhirim

-Instant, F1, Paparazzi, Slider, Stil
Filmi “Batman” ka nisur së fundmi xhirimet.


Disa nga aktorët e filmit,Robert Pattinson, Colin Farrell, Zoë Kravitz u panë duke filmuar në Liverpool, Angli.Xhirimet filmit u ndërpren muajin e kaluar kur Robert doli pozitiv me coronavirus. Fillimisht ishte planifikuar që filmi të publikohej në qershor 2021,pastaj u shty për në tetor 2021 dhe tani pritet të dalë në kinema më 4 mars 2022.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu