• |
ide | kryesore

Cristiano Ronaldo infektohet me Covid-19, Georgina: Ti je inspirimi im

-Instant, Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme në media u raportua se futbollisti Cristiano Ronaldo është infektuar me coronavirus.


Sipas tyre Cristiano do të qëndrojë në vetizolim për dhjetë ditë dhe  më pas do të rikthehet te Juventusi. Partnerja Georgina ka postuar së fundmi në rrjetin e saj social një foto ku shihej teksa fliste me kamerë me futbollistin.“Ti je inspirimi im”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *