• |
ide | kryesore

Gokçe Akyildiz i rikthehet aktrimit

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja turke Gokçe Akyildiz ka vendosur ti rikthehet aktrimit.


Pas mbarimit të serialit “Lule të vetmuara” dy vite më parë, Gokce u shkëput nga ekrani dhe iu dedikua familjes dhe bisnezit të saj. Së fundmi aktorja ndau lajmin për ndjekësit e saj përmes një promocimi në media.“Pas kaq shumë kohësh unë do të rikthehem në ekran me një projekt të mirë. Nuk mund t’ju jap një datë ekzakte, por jam e lumtur që do të rikthehem për fansat e mi”-u shpreh ajo.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu