• |
ide | kryesore

John Travolta, dedikim ish bashkëshortes së ndjerë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori John Travolta së fundmi i ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së ndjerë.

Përmes një postimi në rrjetin e tij social Instagram, Travolta postoi një foto ku kishte dalur me mamanë e tij Helen Cecilia Burke dhe babai Salvatore Travolta në ditën e dasmës së tyre gjatë dasmës së tij me Kelly.Aktorët u martuan më 5 shtator 1991, kur ajo ishte dy muajshe shtatzënë me fëmijën e tyre të parë, Jett.Më pas martuan për herë të dytë në ShBA më 12 shtator në Daytona Beach, Florida.Kelly Preston, vdiq në moshën 57 vjeçare më 12 korrik 2020 pas një beteje dy vjeçare me kancerin e gjirit.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu